Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Zaproszenie na wspólne świętowanie

Wieczór Chwały „W Nim jest życie” w Chełmie

W Chełmie odbędzie się wydarzenie o charakterze religijnym – Wieczór Chwały, który zaplanowany został na 19 czerwca w Amfiteatrze Kumowa Dolina. To rodzinne spotkanie, mające na celu wspólne świętowanie uroczystości Bożego Ciała, zapowiada się jako czas modlitwy, budowania relacji oraz wspólnego śpiewu i uwielbienia. Organizatorzy podkreślają otwarty charakter wydarzenia, oferując wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
Wieczór Chwały „W Nim jest życie” w Chełmie

Źródło: Chełmski Dom Kultury

Główne przesłanie tegorocznego wieczoru zatytułowanego „W Nim jest życie”, koncentruje się na osobie Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. Celem spotkania jest wspólne odkrywanie sensu życia oraz mocy płynącej z Jego zmartwychwstania. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30 i potrwa do 21:00.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać konferencji i wziąć udział w modlitwie prowadzonej przez Marcina Zielińskiego, znanego świeckiego ewangelizatora. Oprawę muzyczną zapewni zespół pod przewodnictwem Marty Miłuńskiej, która jest również założycielką Szkoły Uwielbienia w Warszawie. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest bezpłatne, co umożliwia szeroki dostęp do udziału w nim.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama