Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biegał półnagi, siał zagrożenie

Co było powodem podejrzanego zachowania mężczyzny, który obnażał się publicznie i zatrzymywał rozpędzone samochody na drodze krajowej?
Biegał półnagi, siał zagrożenie

Krasnostawscy policjanci zaliczyli nietypową interwencję w ubiegły wtorek. Około południa funkcjonariusze otrzymali kilka sygnałów, że jakiś mężczyzna zachowuje się w sposób co najmniej dziwaczny. Ze zgłoszeń wynikało, że półnagi osobnik wpadł do jednego z miejscowych sklepów, wykrzykiwał różne rzeczy, a później wbiegał na jezdnię i zatrzymywał przejeżdżające samochody.

- Wysłany na miejsce patrol zastał opisywanego mężczyznę na przystanku w Łopienniku Górnym. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Lublina, który miał na sobie jedynie spodnie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że nie był pod wpływem alkoholu - informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Z powodu nieracjonalnego zachowania oraz stwarzania zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu, 34-latek został odwieziony na szpitalny oddział psychiatryczny w Chełmie.


Teraz czytane:

Uroczystość nie przypadła do gustu [SPRAWDŹ]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama