W sobotę (22 lutego) po godz. 2.00 w nocy dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z garaży osiedlowych we Włodawie w samochodzie zostali znalezieni dwaj młodzi mężczyźni, którzy nie dawali oznak życia.
- Na miejsce zostali skierowani policjanci, a także strażacy. Załoga przybyłej na miejsce karetki pogotowia podjęła reanimację mężczyzn. Niestety, nie udało się uratować ich życia – informuje nadkomisarz Anna Kamola z KWP w Lublinie.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27 i 29-latek przebywali w zaparkowanym w garażu samochodzie, w którym odpalony był silnik.
Decyzją prokuratora ciała mężczyzn zostaną poddane sekcji, które wyjaśnią przyczyny zgonu. Niewykluczone, że mogło dojść do zaczadzenia.
- Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo - dodaje Kamola.
Czytaj też:








![Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM] Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-w-chelmskim-bieluchu-sluzby-w-akcji-na-terenie-zakladu-film-1777354415.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [26-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-19-4-2026-1777154452.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze