Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zaczynają rok od podium

Z dwoma trofeami zawodnicy Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori wrócili z Kątów Wrocławskich. Tam właśnie, z udziałem ponad 500 reprezentantów 67 dojo, rozegrał się VI Ichiban IKO Polish Cup.

Cztery zwycięskie walki Bartosz Pachuty sprawiły, że zajął on pierwsze miejsce, pokonując wszystkich rywali w kategorii 12-13 lat do 40 kg. Brązowy medal to z kolei rezultat osiągnięty przez Dawida Wurszta w konkurencji kata. Do podium nie udało się natomiast dotrzeć Adamowi Wójtowiczowi i Szymonowi Grabowskiemu, którzy decyzjami sędziów musieli uznać wyższość cięższych przeciwników w kategorii +60 kg.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama