Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Pow. włodawski. Jeden siedział przy ogrodzeniu, drugi leżał na chodniku

Dwa razy podczas weekendu wzywani byli policjanci na ratunek nietrzeźwym, których życie było zagrożone przez niskie temperatury. Jeden siedział przy ogrodzeniu, drugi leżał na chodniku. Gdyby pomoc nie przyszła w porę, mogłoby dojść do tragedii.
Pow. włodawski. Jeden siedział przy ogrodzeniu, drugi leżał na chodniku

Źródło: KPP we Włodawie

Najpierw w sobotę (14 grudnia) przed godziną 22:00 włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że pijany mężczyzna siedzi obok ogrodzenia przy alei Piłsudskiego we Włodawie. 

- Policjanci potwierdzili zgłoszenie i zastali pod znacznym działaniem alkoholu 49-latka z gminy Włodawa. Ponieważ jego zdrowie i życie było zagrożone, został przebadany przez lekarza i przewieziony na komendę do wytrzeźwienia. Tak samo postąpili w sobotę urszulińscy dzielnicowi, którzy tuż po godzinie 14:00 otrzymali zgłoszenie o pijanym 58-latku leżącym na chodniku w Macoszynie Małym – mówi aspirant Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Mundurowi apelują, aby nie pozostawać obojętnym wobec osób szczególnie zagrożonych wychłodzeniem czyli bezdomnych, starszych i nietrzeźwych przebywających na dworze.

- Zainteresujmy się, kiedy widzimy, że osoba nietrzeźwa, samotna lub starsza może potrzebować pomocy. Pamiętajmy, że policjanci sprawdzą każdą taką informację. Twój telefon, może uratować komuś życie – prosi rzeczniczka policji.

Czytaj tekst:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PfTreść komentarza: Bzdury! Prawda jest taka, że w Chełmie nie ma ani dobrych specjalistów ani dobrego ośrodka wspierającego ludzi w kryzysie ! Oddział psychiatryczny i odwykowy to totalna porażka, pacjenci są bez odpowiedniego wsparcia, faszerowani lekami bez pomocy psychologów. W ten sposób właśnie straciłam członka swojej rodziny, który nie otrzymał należytej pomocy bo takiej w Chełmie nie ma !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 17:42Źródło komentarza: Zdesperowana kobieta wbiła sobie nóż prosto w brzuchAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A na byłych czerwonych, a dziś wiernych wyznawców pis to nawet nie ma określenia w słowniku ludzi cywilizowanych.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:04Źródło komentarza: Lekcja odpowiedzialności w Rudzie-Hucie. Wójt postawił ultimatum, a młodzi chwycili za miotłyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Jak we wsi zmowa milczenia, to strażacy powinni olać pożar i czekać aż wszystko samo się wypali. Następni chętni na wypalanie traw na pewno się zastanowią.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 13:47Źródło komentarza: Plaga podpaleń i lokalna zmowa milczenia. Gmina Urszulin walczy z pożarami trawAutor komentarza: WaleryTreść komentarza: To chyba normaData dodania komentarza: 29.04.2026, 13:13Źródło komentarza: Ksiądz proboszcz podejrzany o pedofilięAutor komentarza: staryTreść komentarza: Ten SPN powinien powstać, ale szanse są małe. Ten wasz post powinien zostać rozbudowany i opublikowany jako mocny merytorycznie artykuł w super tygodniu i w tygodniku chełmskim. Po wsiach te gazety są czytane i dyskutowane dość dokładnie. Poza tym, musicie zrozumieć, i znaleźć odpowiednią narrację na obawy które nie są artykułowane "wprost" Chodzi o to, że obecnie cały ten zalesiony i ekstensywny rolniczo teren zarządzany głównie przez LP to swoisty ekosystem i biocenoza drobnych i większych nielegalnych i pół-legalnych interesików (także na bazie funduszy UE). Utworzenie SPL zniszczy ten misterny układ, a odbudowa tego już w ramach SPN zajmie lata, i wielu wypadnie z tej gry.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 09:11Źródło komentarza: Izba Rolnicza przeciwko tworzeniu parku narodowego w Sobiborze bez konsultacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama