Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama baner reklamowy

Nie sprostały Amerykankom

Wychowanka UKS-u Tempo Chełm Julia Radelczuk zakończyła sezon turniejowy. Ostatnim tegorocznym występem dla niej oraz dla grającej z nią Aleksandry Wachowicz były następne zmagania Beach Pro Tour Challenge, których gospodarzem było filipińskie Nuvali.
Nie sprostały Amerykankom

Autor: kampas-sport.eu

W fazie grupowej Julia Radelczuk i Aleksandra Wachowicz mierzyły się z dwoma duetami ze Stanów Zjednoczonych - najpierw z Madelyne Anderson i Brook Bauer, a następnie z Molly Shaw i Toni Rodriquez. Pierwsze rywalki pokonały 2:1, w drugim musiały uznać wyższość przeciwniczek, które finalnie zwyciężył cały turniej.

W spotkaniu 18. rundy, w którym Polkom towarzyszyła myśl o awansie do fazy pucharowej, przyszło im się mierzyć z kolejnymi reprezentantkami Stanów Zjednoczonych - Piper Ferch i Madison Shields. Początkowo to Amerykanki dyktowały warunki, jednak Julia Radelczuk i Aleksandra Wachowicz doprowadziły do remisu 10:10. Na ich nieszczęście rywalki znów zaczęły się stopniowo oddalać, wygrywając pierwszego seta 21:16. W drugiej partii Polki wrzuciły wyższy bieg i - chociaż nie bez trudności - rezultatem 21:17 na swoją korzyść doprowadziły do tie-breaku. W nim walka szła "łeb w Łeb", jednak finalnie padł on łupem Amerykanek (15:13) i one przeszły do kolejnego etapu. Radelczuk i Wachowicz zgromadziły 29 punktów i zakończyły Beach Pro Tour Challenge Nuvali na 13. lokacie.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: na szczęście Treść komentarza: Problemy przejściowe, tak jak Jakub Banaszek jest przejściowym Prezydentem Chełma. Data dodania komentarza: 17.08.2026, 21:27 Źródło komentarza: Hałas przy boisku pod balonem. Prezydent Chełma: „To problemy przejściowe” Autor komentarza: Ewa Treść komentarza: Park...parkiem, rewitalizacja...rewitalizacją. Bardzo mnie ciekawi jaka zostanie położona nawierzchnia na alejkach, bo ten biały kamyk to porażka. Nie wyobrażam sobie matki z dzieckiem w wózku, dziecka ma rowerku, hulajnodze czy na rolkach. Po tym czymś nie da się chodzić a co mówić jeździć. Data dodania komentarza: 17.08.2026, 15:53 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: gość Treść komentarza: no fajnie tylko kto to sfinansował 40 baniek dostali a 50 miasto wywaliło na to coś to nie ma na remonty ulic po opadach woda zalewa kilka ulic tiry jeżdżą pod oknami mieszkańców no ciekawe czy taki Chełm bogaty a inwestycja na PKSie leży Data dodania komentarza: 17.08.2026, 13:37 Źródło komentarza: Hałas przy boisku pod balonem. Prezydent Chełma: „To problemy przejściowe” Autor komentarza: Ada Treść komentarza: W Chełmie potrzebny jest monitoring miejski ! Obecnie te kamery na ulicach miasta Chełm nie działają ! Łobuzy wiedzą o tym i wykorzystują obecną sytuację ! Dlaczego radni miejscy nic w tym temacie nie robią ? Czy nie potrafią zdobyć dofinansowania z UE ! Data dodania komentarza: 17.08.2026, 13:17 Źródło komentarza: Chełm. Próba włamania do bankomatu przy ulicy Lwowskiej? Ktoś rozpylił gaz Autor komentarza: następna podwiecha Treść komentarza: Pislandczycy żyją tylko wspomnieniową martyrologią . Nic z życia i dla życia. Rzeź , śmierć , przegrane bitwy to ich karma. Jak żyć , jak żyć panie Dęęęcie ? Data dodania komentarza: 17.08.2026, 09:41 Źródło komentarza: Prezydent Chełma zapowiada odbudowę pomnika 7 Pułku Piechoty Legionów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama