Monika, znana psycholożka, bibliotekarka i aktywna działaczka społeczna, podzieliła się z uczestnikami spotkania tajemnicami swojej twórczości. Opowiedziała o tym, skąd czerpie inspiracje do pisania bajek i dlaczego tak ważne jest, aby książki dla dzieci były nie tylko zabawne, ale także edukacyjne. Maluchy miały okazję wysłuchać fragmentów najnowszej publikacji autorki i dowiedzieć się, jakie przygody czekają na Chmurkę podczas wakacyjnych podróży.

Dzięki spotkaniu młodzi ludzie mogli poznać twórczości Moniki Korniejuk, a także zostali zachęceni do rozwijania wyobraźni. Autorka namawiała dzieci do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, zadając im pytania o to, kto mógłby zostać bohaterem kolejnych książek. Małym czytelnikom bardzo spodobała się możliwość osobistego spotkania z autorką, z którą mogli porozmawiać i otrzymać dedykację w swojej książce.
Czytaj także:








![Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM] Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-w-chelmskim-bieluchu-sluzby-w-akcji-na-terenie-zakladu-film-1777354415.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [26-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-19-4-2026-1777154452.jpg)

![Region. Wichury znów powalały drzewa. Jedno spadło na auto. Ranny kierowca zabrany do szpitala [ZDJĘCIA] Region. Wichury znów powalały drzewa. Jedno spadło na auto. Ranny kierowca zabrany do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-region-wichury-znow-powalaly-drzewa-jedno-spadlo-na-auto-ranny-kierowca-zabrany-do-szpitala-zdje-1777268855.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze