Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Cztery medale w Zgierzu

Medalowo październik kończą zapaśnicy z Krasnegostawu LMKSu, którzy startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Gospodarzem zmagań był Zgierz, a w szranki stawało tam 136 reprezentantów 22 klubów z czterech województw.

LMKS Krasnystaw, który w klasyfikacji drużynowej zajął czwartą lokatę, a do podium zabrakło mu tylko jednego punktu, wystawił do rywalizacji ośmiu zawodników. Złoty medal w kat. 52 kg zdobył Mateusz Matysiak, który zwyciężył wszystkie pojedynki. W tej samej grupie wagowej piąty był Miłosz Chlewicki. Po srebrne krążki sięgnęli natomiast Konrad Olech (kat. 41 kg) oraz Mikołaj Kończyński (kat. 44 kg), którzy w finałowych walkach ulegli zawodnikom z Łodzi. W kat. 38 kg Maciej Szymański wywalczył brąz, zaś na siódmej pozycji uplasował się Ksawier Suszek. Poza pierwszą dziesiątką znaleźli się natomiast Gabriel Abbas oraz Igor Modrzyński.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama