Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Sporo dzieje się przy stołach

Zawodnicy chełmskiego Ogniwa, fajsławickiego Żaczka i włodawskiego Ogniwa wciąż rywalizują, nie tylko ligowo. Z każdego startu wyciągają wnioski pod kątem przygotowań do następnych zmagań w rozpoczętym niedawno sezonie.

18 października SMS organizował trzeci turniej z cyklu Grand Prix Włodawy. Tym razem najlepszy okazał się Adam Szczurowski (Ogniwo Chełm), za nim uplasowała się Wiktoria Piasecka (Ogniwo Chełm), a podium zamknął Tomasz Czuryłowicz (trener SMS-u Włodawa).

Bardzo pracowitą niedzielę (20 października) miały natomiast zawodniczki Żaczka Fajsławice, które najpierw rywalizowały w piątym turnieju Grand Prix w Michowie - pierwsze miejsce zajęła Nikola Urbańczyk, trzecie Alicja Bochniarz, zaś czwarte Katarzyna Wasil. Następnie wychowanki Żaczka przystąpiły do zaległego meczu II ligi i na wyjeździe mierzyły się z Sygnałem Lublin. Antonina Serafin, Alicja Bochniarz, Katarzyna Wasil i Nikola Urbańczyk musiały uznać wyższość rywalek przegrywając 2:8.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama