Juniorzy z Krasnegostawu dobrze zaczęli starcie w Białej Podlaskiej, gdzie - jak sami zaznaczają - jechali w bojowym nastawieniu. Dzięki skutecznej grze w ataku oraz bloku, a także przy niewielkiej liczbie własnych błędów, byli lepsi w dwóch pierwszych setach. Nie udało im się jednak pójść za ciosem w trzeciej części meczu, jednak gospodarze wprowadzili kilka zmian, co przełożyło się na większą skuteczność i przedłużenie rozgrywki pod siatką.
- Zaczęły też wracać nasze błędy, m.in. popsute zagrywki, ale nie winię za to chłopaków, ponieważ ciężko grać cały czas bez pomyłek - mówi trener Dariusz Dubaj. - Na szczęście w czwartym secie przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę. Cieszy nas to tym bardziej, że w końcu zdobyliśmy punkty w Białej Podlaskiej.
KPS Krasnystaw zagrał w składzie: Mikołaj Szewczak, Krystian Kosut, Mateusz Łusiak, Mateusz Mazurek, Kacper Korzeniowski, Filip Szkoda, Filip Czarnecki, Michał Matysiak, Krystian Jaworski, Łukasz Żukowski, Szymon Dubaj.
Czytaj również:






![Nie przegap [5-7 grudnia]: Mikołajki, wystawy, koncerty, konkursy](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-5-7-grudnia-mikolajki-wystawy-koncerty-konkursy-1764940108.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze