Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Kończą sezon na pudle

Kolarze GKK Peleton Okszów są już po ostatnim tegorocznym starcie. Sezon zamykają udanie, ponieważ udało im się powiększyć dorobek medalowy.

Ostatnimi zawodami, w których GKK Peleton miał swoich trzech reprezentantów, był IX XC Kruk Cup w Janowie Lubelskim, rozegrany na pętli liczącej 3700 m, którą należało pokonać siedmiokrotnie. Najlepiej z naszych kolarzy spisał się Adam Mandziak, który był trzeci open i drugi w M4. Srebro w swojej kategorii wiekowej zdobył Stanisław Próchniak, który zajął również czwartą lokatę open. Czwarty wśród równolatków oraz 15. open był natomiast Adam Rękas.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama