Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Podsumowanie z wyróżnieniami

10 października na stadionie przy II LO odbyła się ostatnia odsłona tegorocznych jesiennych Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Urzędem Miasta Chełm, Starostwem Powiatowym w Chełmie i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie. Zgodnie z tradycją, w ramach podsumowania cyklu, doceniono również nauczycieli oraz szkoły zaangażowane w promowanie sportu.

W klasyfikacji szkół pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie, drugie Szkoła Podstawowa w Urszulinie, a trzecie Szkoła Podstawowa w Okszowie. Na podium w gronie nauczycieli natomiast stanęli kolejno Mirosław Chudzik (SP Urszulin), Agnieszka Madeja-Dyńska (SP Okszów) i Małgorzata Misztal (Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych "ARKA").

Ostatnie tegoroczne Czwartki Lekkoatletyczne, które zostały zorganizowane po raz 31., jak zawsze cieszyły się dobrą frekwencją samych uczniów, którzy rywalizowali w kilku kategoriach. W biegu na 60 m najszybsi w poszczególnych grupach wiekowych byli: Dagna Obydź, Gabriel Sadło, Marika Piwowar, Oliwier Olczuk, Julia Kiszczak i Marcel Charkot, drugie miejsca zajęli: Pola Pietruk, Dawid Kister, Nikola Feter, Allan Nash, Gabriela Zalichta i Fabian Ziętek, a trzecie: Zuzanna Mołodecka, Dawid Podleśny, Nikola Zwierz, Antoni Sidorczak, Lena Pasieczna i Jakub Szałaj. Na dystansie 300 m najlepsi byli: Hanna Jarosz, Gabriel Turewicz, Zuzanna Tomasik, Filip Łusiak i Artem Oleksyn, za nimi znaleźli się: Sofia Shykhalova, Maksymilian Korniejuk, Zuzanna Herda, Rafał Pacholczyk i Jan Oszust, a czołowe trójki zamknęli: Wiktoria Saganek, Hubert Czarnecki, Dorian Nowak i Oskar Szpindowski. Najwyższy stopień podium w biegu na 600 m zajęła Iga Januszanis, a za nią znalazła się Laura Nowosad. Na dystansie 1000 m najszybsi byli Szymon Kozioł i Nikodem Nowosad, zaś drugie miejsca zajęli Aleksander Derecki i Marcel Gęba.

skoku w dal najlepiej spisali się: Dagna Obydź, Miłosz Fijałek, Marika Piwowar, Oliwier Olczuk, Nina Wenecka i Jakub Szałaj, za nimi byli: Zuzanna Mazurek, Szymon Kozioł, Dominika Gałus, Antoni Sidorczak, Lena Pawłowska, Rafał Leśko i Hubert Woś, z kolei podium zamknęli: Sofia Shykhalova, Maksymilian Korniejuk, Laura Nowosad, Rafał Pacholczyk, Krystian Juziuk i Marcel Gęba. Piłeczką palantową najdalej rzucili: Wiktoria Saganek, Gabriel Turewicz, Nikola Ferent, Kamil Krawczyk, Eryka Wens i Artem Oleksyn, drugie lokaty zajęli: Anna Nowosad, Gabriel Sadło, Eliza Mękalska, Eryk Bechta, Julia Kiszczak i Oskar Szpindowski, zaś trzecie: Maja Domaciuk, Hubert Czarnecki, Maria Ogrodnik, Gabriel Lachora, Gabriela Zalichta, Wiktoria Orłowska, Lena Pasieczna i Jan Oszust. W skoku wzwyż wśród dziewcząt wygrała Zuzanna Tomasik, natomiast w pchnięciu kulą miejsca na podium zajęli kolejno Antoni Gąsior, Antoni Kuczura i Patryk Kowalczyk.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama