Pojedynek sparingowy w kategorii 40 kg w pięknym stylu wygrał Wiktor Naklicki, który świetnie spisywał się zarówno w ataku, jak też w obronie, będąc górą w każdej rundzie. Powody do zadowolenia może mieć również Kordian Kułaga. W starciu w wadze 44 kg prezentując techniczne wyszkolenie pewnie zwyciężył rywala jednogłośną decyzją sędziów. Popis umiejętności w ringu zapewnił mu również tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju U12. Z dobrej strony pokazał się również debiutujący w szeregach chełmskiego Bastionu Kornel Czajkowski, na co dzień trenujący pod skrzydłami Michała Soczyńskiego. Nie miał łatwego zadania, ale udało mu się zwyciężyć pojedynek w wadze 75 kg, pokonując wymagającego przeciwnika stosunkiem głosów 2:1.
- Międzynarodowy Puchar Karpat nie do końca poszedł po myśli naszego siłacza Huberta Bachowskiego, który w kategorii 63 kg przegrał walkę z zawodnikiem ze starszej grupy wiekowej - dodaje Wojciech Zaprawa, trener Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie. - Pojedynek był twardy, ale zabrakło niewiele do zwycięstwa.
Czytaj także:






![Włodawianka walczy dziś o zwycięstwo w „Mam Talent!” [FOTO+WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-dzika-karta-i-szansa-na-300-tysiecy-zlotych-wlodawianka-walczy-dzis-o-zwyciestwo-w-mam-talent-1778308444.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [3-5-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-26-4-2026-1777763633.jpg)
![Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA] Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-lasu-w-powiecie-bilgorajskim-200-strazakow-walczy-z-zywiolem-zdjecia-1777997367.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze