Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Wyjeździli wicemistrzostwo

Chełmianin Paweł Hurko po raz kolejny stanął na podium. Wraz z pilotem Piotrem Białowąsem zostali wicemistrzami Rajdowych Mistrzostw Dolnego Śląska Tarmac Masters.
Wyjeździli wicemistrzostwo

Autor: Paweł Hurko

Drugie miejsce na podium Paweł Hurko i Piotr Białowąs przypieczętowali udany startem w piątym wyścigu z cyklu, czyli 6. MIHEL Rally, który rozegrał się w Radkowie. Prowadzący forda fiestę R200 stanęli tam na najwyższym stopniu podium w kategorii PRO3. Tym samym zamknęli tegoroczne zmagania Tarmac Masters trzema zwycięstwami i finalnie drugą lokatą w klasyfikacji generalnej w swojej klasie.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama