Oba klubu miały swoich zawodników w rozgrywanych w pierwszy weekend października Otwartych Mistrzostwach Warszawy Warsaw Cup, które zgromadziły ok. 350 uczestników z trzech krajów. Taekwondocy UKS Songo stawali tam na podium aż 18 razy. W walkach złoto zdobyli: Krystian Weremczuk i Filip Lewandowski, srebro: Kuba Rybak, Dagmara Hałas, Piotr Zosiuk, Jakub Lewandowski, Liliana Rybak i Adrianna Dyśko, zaś brąz: Nadia Zając, Marcel Weremczuk, Leon Mróz, Mikołaj Chlewicki, Kacper Haratym, Filip Banach, Zuzanna Wiącek, Aleksandra Szuryga, Oliwia Haratym i Zofia Gieleta. Poza strefą medalową znaleźli się natomiast: Izabela Kozłowska, Kinga Wójcik, Julia Marczewska, Emilia Wiącek, Lena Turczyńska, Oliwier Szarek, Malwina Niewiadomska, Bartosz Dziedzic, Bartosz Suski oraz Kacper Turczyński.
Z siedmioma krążki z Warszawy wróciły natomiast zawodniczki Sokoła Krasnystaw. Wśród młodzików pierwsza była Natalia Mazurek, druga Julia Tałanda, a trzecia Nadia Baran. W rywalizacji kadetek po srebro sięgnęły Antonina Witko i Maja Tubilewicz, a brązowy medal dołożyła jeszcze Maja Marucha. W grupie juniorek brąz wywalczyła Julia Marek.
.jpg)
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze