Duchowo-artystyczne spotkanie poprowadzą księża Ryszard Winiarski i Damian Dorot. Na scenie zaśpiewa muzycznie niezastąpiony Heaven Up. Zespół tworzą znakomici, profesjonalni instrumentaliści i wokaliści znani na scenie chrześcijańskiej i nie tylko. Heaven Up na swoim koncie ma wspólne koncerty z Mieczysławem Szcześniakiem, Kasią Wilk i Stanisławem Sojką, Moniką Kuszyńską oraz podjął stałą współpracę z saksofonistą Michałem Kobojkiem, znanym z takich formacji jak Varius Manx czy Krzysztof Ścierański Quartet.
Podczas tego wieczoru zaśpiewa również Chadek Gospel Choir.
Podobne artykuły:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)
![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze