Damian Czajka znalazł się "w oku" żółto-czerwonych już kilka miesięcy temu, miał również propozycje dołączenia w szeregi Motoru Lublin, Górnika Łęczna i Korony Kielce. Rozmowy z Jagiellonią zakończone transferem prowadził natomiast Tomasz Iwan, kierownik Startu Krasnystaw:
- Damian bardzo dobrze prezentował się w meczach kadry wojewódzkiej oraz w naszych spotkaniach ligowych, co nie umknęło wzrokowi Łukasza Tupalskiego. Cieszy nas fakt, że nasz zawodnik finalnie wybrał akademię tego klubu, który - jak się później okazało - został Mistrzem Polski. Będzie tam kontynuował piłkarską przygodę i dalej szlifował umiejętności, a mamy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy go również w rozgrywkach Ekstraklasy.
Bardzo duży wkład w rozwój sportowy Damiana Czajki miał trener Mariusz Wróbel.
Czytaj również:






![Włodawianka walczy dziś o zwycięstwo w „Mam Talent!” [FOTO+WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-dzika-karta-i-szansa-na-300-tysiecy-zlotych-wlodawianka-walczy-dzis-o-zwyciestwo-w-mam-talent-1778308444.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [3-5-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-26-4-2026-1777763633.jpg)
![Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA] Lubelskie. Ogromny pożar lasu! 200 strażaków walczy z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-ogromny-pozar-lasu-w-powiecie-bilgorajskim-200-strazakow-walczy-z-zywiolem-zdjecia-1777997367.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze