Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Podmiejskie uliczki pokrywają asfaltem

Pełną parą ruszył sezon prac drogowych na terenie gminy Chełm. W tym roku zostanie przebudowanych i pokrytych asfaltem niemal 17,5 km dróg za łączną kwotę ponad 5 milionów złotych.
Chełm: Podmiejskie uliczki pokrywają asfaltem

Prace są już prowadzone i będą kontynuowane w miejscowościach: Janów, Pokrówka, Żółtańce-Kolonia, Weremowice, Rudka, Żółtańce, Okszów, Rożdżałów-Kolonia, Depułtycze Królewskie-Kolonia, Zawadówka, Srebrzyszcze, Parypse, Horodyszcze, Podgórze.

Gmina rozstrzygnęła również przetargi na modernizację dróg kruszywem. Te prace realizowane będą w miejscowościach: Okszów, Nowosiółki, Nowosiółki-Kolonia, Horodyszcze-Kolonia, Staw, Horodyszcze, Pokrówka, Strupin Mały, Weremowice, Uher, Zawadówka, Żółtańce. Łączna długość dróg, które zostaną przebudowane kruszywem w tym roku, to niemal 11 km za łączną kwotę 1 miliona 739 tys. 332 zł.

Prace mogą powodować chwilowe utrudnienia w ruchu, dlatego władze gminy proszą kierowców o ostrożność i cierpliwość.


Podobne artykuły:

Drogowa pułapka! Uważajcie, możecie uszkodzić swoje auta [SPRAWDŹ]

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Lee 19.05.2018 15:23
A podbudowa?

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama