Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:42
Reklama

Chełm: Podmiejskie uliczki pokrywają asfaltem

Pełną parą ruszył sezon prac drogowych na terenie gminy Chełm. W tym roku zostanie przebudowanych i pokrytych asfaltem niemal 17,5 km dróg za łączną kwotę ponad 5 milionów złotych.
Chełm: Podmiejskie uliczki pokrywają asfaltem

Prace są już prowadzone i będą kontynuowane w miejscowościach: Janów, Pokrówka, Żółtańce-Kolonia, Weremowice, Rudka, Żółtańce, Okszów, Rożdżałów-Kolonia, Depułtycze Królewskie-Kolonia, Zawadówka, Srebrzyszcze, Parypse, Horodyszcze, Podgórze.

Gmina rozstrzygnęła również przetargi na modernizację dróg kruszywem. Te prace realizowane będą w miejscowościach: Okszów, Nowosiółki, Nowosiółki-Kolonia, Horodyszcze-Kolonia, Staw, Horodyszcze, Pokrówka, Strupin Mały, Weremowice, Uher, Zawadówka, Żółtańce. Łączna długość dróg, które zostaną przebudowane kruszywem w tym roku, to niemal 11 km za łączną kwotę 1 miliona 739 tys. 332 zł.

Prace mogą powodować chwilowe utrudnienia w ruchu, dlatego władze gminy proszą kierowców o ostrożność i cierpliwość.


Podobne artykuły:

Drogowa pułapka! Uważajcie, możecie uszkodzić swoje auta [SPRAWDŹ]

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Lee 19.05.2018 15:23
A podbudowa?

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama