Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Śmiertelne zderzenie - dwie osoby nie żyją

Dziś w nocy doszło na krajowej 12-tce w Anusinie (gm. Siedliszcze) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW podczas wyprzedzania innego auta zderzył się czołowo z Seicento. Niestety wyniku zdarzenia dwie młode kobiety z fiata zginęły na miejscu. Rozpoczął się długi weekend majowy, policja apeluje o wyobraźnię na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków.
Śmiertelne zderzenie - dwie osoby nie żyją

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy o godz. 2:50 na drodze krajowej nr 12 w Anusinie w gminie Siedliszcze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW, jadący w kierunku Chełma, podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Fiatem Seicento. W wyniku zdarzenia dwie młode kobiety z fiata, 20-letnia kierująca oraz pasażerka poniosły śmierć na miejscu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 26-letnia pasażerka z fiata i 22-letnia mieszkanka Grójca podróżująca BMW. Na drodze krajowej przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu.

22-letni mieszkaniec Warszawy, który kierował BMW był trzeźwy. Decyzją Prokuratora została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków oraz zostało zatrzymane mu prawo jazdy.  Policjanci cały czas pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Rozpoczął się długi weekend majowy, dla wielu z Nas to czas wyjazdów. Tak jak w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwają policjanci z drogówki.  Funkcjonariusze sprawdzają, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami. Kontrolują także stan trzeźwości kierujących, tylko wczoraj wyeliminowali z dróg naszego województwa 16 kierujących na „podwójnym gazie”. Podczas kontroli mundurowi będą sprawdzać stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są  zgodnie z przepisami. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale - apeluje policja.


Teraz czytane:

Organizacje pozarządowe nagrodzone. Kogo docenił Wojewoda Lubelski? [SPRAWDŹ]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jaro 28.04.2018 21:43
De bili za kółkiem nie brakuje. Wielka szkoda tych młodych osób. Lepiej byłoby żeby niektórzy wogóle się nie urodzili jak później mają innym zadawać niewyobrażalne cierpienie !!!!!!!!

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LESNICZANKATreść komentarza: Kogo to spotkało? Bo nikt nic nie pisze to anonimowi to się spaliło?Data dodania komentarza: 29.01.2026, 20:01Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Stracili budynek, a wraz z nim bezcenny sprzęt. Społeczność gminy chce pomóc pogorzelcom z PoniatówkiAutor komentarza: dziadekTreść komentarza: Zrobią huczne otwarcie, będzie szpak i proboszcz!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 19:48Źródło komentarza: Krasnystaw. Mieszkania małe, duże i gotowe "pod klucz". Jest koncepcja spółki SIMAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Jak zwykle będę odosobniony w swym spojrzeniu na świat a także na powyższą sprawę. Co tam, to se będę. Uważam, że każdy ma prawo do dysponowania własną OSOBĄ, jeśli nie czyni szkody fizycznej drugiemu, w taki sposób jak Mu się podoba. Jeśli OSOBA uzna, że nie pasuje do otaczającego świata czy też społeczeństwa, to Państwo powinno Mu zapewnić możliwość zejścia z tego łez padołu w sposób możliwie bezproblemowy. Może to się odbyć np. poprzez samoobsługową gilotynę, przez uruchomienie KLIKACZA włączanego przez Usługobiorcę. Usługa oczywiście płatna. Opłata w odpowiedniej wysokości by posłużyła do odpowiedniego serwisowania urządzenia oraz opłacenia zagospodarowania doczesnych szczątków OSOBY. Zebranie opłaty mogło by też na OSOBIE wymusić, konieczność zastanowienie się nad celowością swojej decyzji. Państwo z ostatecznej decyzji OSOBY miało by stały dopływ gotówki a społeczeństwo zaś by uzyskało jednorodność genetyczną pod względem sposobu patrzenia na świat, bo przecież Szanownemu Państwu oto chodzi, prawda? To pytanie jest oczywiście skierowane do tych NAJPRAWDZIWSZYCH POLAKÓW. Z takiej ostatecznej decyzji danej Osoby, były by też oczywiście części zamienne. Same plusy. Żart? Wcale nie, dogłębnie przemyślana sprawa.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 19:08Źródło komentarza: Wciąż dramatycznie dużo prób samobójczych wśród dzieci i młodzieżyAutor komentarza: LoloTreść komentarza: Dom to był kiedyśData dodania komentarza: 29.01.2026, 17:36Źródło komentarza: O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: RudyoszustTreść komentarza: Dali wam dostęp do internetu w psychiatryku to musisz sie wykazać pod każdym artykułemData dodania komentarza: 29.01.2026, 15:43Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama