Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Grali w Okunince i w Poznaniu

W trzeci weekend czerwca kilkadziesiąt osób rywalizowało pod siatką w pierwszym w tym roku turnieju Seven Cup. W tym samym czasie dwie reprezentantki Tempa Chełm walczyły o jak najwyższe lokaty na boiskach w stolicy województwa wielkopolskiego.
Grali w Okunince i w Poznaniu

Autor: P. Rychter / siatka.org

W rozgrywkach Seven Cup nad Jeziorem Białym w szranki stanęło 20 duetów. Na najwyższym stopniu podium stanęli Michał Piłat i Adam Olejniczak, za nimi uplasowali się Marcin Kazaniecki i Mateusz Bartkiewiczem, a pudło zamknęli Krzesimir Dąbski i Michał Jaśkiewicz. Z kolei w gronie siedmiu par walczących w turnieju rodzinnym najlepsza okazała się rodzina Kozików. Turniej Seven Cup został wsparty przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a druga edycja zmagań zaplanowana jest w ostatni weekend wakacji.

Równolegle w Poznaniu nad Jeziorem Rusałka rozgrywały się zmagania Enea Plaża Wolności, w których startowały Paulina Łabuz i Julia Radelczuk., dla których był to ostatni sprawdzian przez półfinałem Mistrzostw Polski Juniorek, które odbędą się w Starych Jabłonkach. Niestety, dziewczyny musiały poddać mecz o trzecie miejsce ze względu na kontuzję Julii, uznając wygraną Aleksandry Zdon i Justyny Łukaszewskiej.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tak jest. Nie ma to jak disco w polu. Prosta muzyka dla prostego ludu.Data dodania komentarza: 9.05.2026, 09:55Źródło komentarza: Znamy już drugą gwiazdę Dni Chełma 2026! Na scenie wystąpi PaktofonikaAutor komentarza: ADAMTreść komentarza: Czyli "muzyka" dla kryminalistów i patoli czyli hiphop będzie a Muzyka dla wszystkich czyli disco polo dalej jest na czarnej liścieData dodania komentarza: 8.05.2026, 18:00Źródło komentarza: Znamy już drugą gwiazdę Dni Chełma 2026! Na scenie wystąpi PaktofonikaAutor komentarza: MarekTreść komentarza: To już nie może być normalny przystanek?Data dodania komentarza: 8.05.2026, 15:05Źródło komentarza: Zielone wiaty w Chełmie do poprawki? Miasto tłumaczy, co stało się z roślinnościąAutor komentarza: jaTreść komentarza: No ale zaraz, zaraz, a czy ogródki działkowe to nie jest prywatny gips, tak jak mieszkania w blokach ? Przecież oni wszyscy płacą jakieś składki, to powinni się sami utrzymywać, a nie dostawać kasę z moich podatków. Jak im nie wystarcza kasy to niech podniosą opłaty na tyle żeby im starczało.Data dodania komentarza: 8.05.2026, 14:48Źródło komentarza: Chełm. Działkowcy proszą o wsparcie, miasto nie planuje dotacjiAutor komentarza: spartoliliTreść komentarza: Kolejna trafiona inwestycja!Data dodania komentarza: 8.05.2026, 10:57Źródło komentarza: Zielone wiaty w Chełmie do poprawki? Miasto tłumaczy, co stało się z roślinnością
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama