Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

KPS zakończył rozgrywki ligowe

Zawodnicy KPS Krasnystaw, którzy rywalizowali w III lidze, zakończyli sezon 2023/2024 na ostatniej lokacie. Mecze z wymagającymi rywalami były dla nich jednak cenną lekcją i możliwości zdobycia doświadczenia.

W ostatnim spotkaniu ligowym seniorzy krasnostawskiego KPSu podejmowali u siebie rywali z Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Przeciwnicy okazali się mocniejsi i gospodarze ulegli im 1:3 (16:25,16:25,25:22,22:25), tym samym kończąc swój pierwszy od sześciu lat sezon w III lidze na czwartym miejscu.

- Niestety, sporo punktów straciliśmy przez słabą zagrywkę i nie wymuszaliśmy na rywalach odejścia od siatki - mówi trener KPSu Jan Kazimierczak. - Kończymy na ostatnim miejscu, ale sezon był dla nas okazją do tego, żebyśmy wiedzieli nad czym trzeba pracować. Do rozgrywek wracamy jesienią i będziemy walczyli o punkty.

Tabela końcowa:

1. AKS Karol KUL

2. LKS Cisy Nałęczów

3. Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie

4. KPS Krasnystaw

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: W d....e. Lepiej w Republice u przyjaciela, a może TV Trwam. Ty miejscowa chociaż raz obejrzyj i wysłuchaj ze zrozumieniem wiadomości w TVN. Może twój ptasi móżdżek choć trochę zaskoczy.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:25Źródło komentarza: Toalety przenośne w Chełmie a uchwała krajobrazowa. Czy są zgodne z przepisami?Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: On twarzą przed mieszkańcami nie stanie, bo ma mieszkańców w d.......e. Druga kadencja mija, trzeciej ustawowo nie będzie, więc po kiego grzyba dyskutować z pospólstwem. Ważne, że dwie przelecą dzięki naiwniakom i ślepym wyborcom. Oni wybiorą sobie następnego cwaniaka z widokiem na Warszawę. Jak Nowogrodzkiego po Dudzie.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:12Źródło komentarza: Schronisko pod falą krytyki i zarzutów. Urząd nie widzi uchybień i dokłada pieniędzy?Autor komentarza: JolkaTreść komentarza: Jak sie wladze i radni nie wezma do roboty zeby sciagnac jakiegos inwestora ktory da miejsca pracy to za pare lat nie beda mieli dla kogo byc radnymi...Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Diety radnych i sołtysów w góręAutor komentarza: Tak pomyślałem.Treść komentarza: Albo przez Rosję do Kazachstanu.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 11:29Źródło komentarza: Dworzec w Chełmie znów pod lupą. Jest interwencja z UkrainyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: ZgadnijData dodania komentarza: 24.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nowy dom Chełmianki rośnie na oczach mieszkańców. "To będzie serce sportowego Chełma"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama