W drodze do finału pochodząca z Chełma 20-latka wygrała w 1/8 finału z Rosjanką Liubovą Makeevą, w ćwierćfinale z Dunką Melisse Mortensen i w półfinale z Chorwatką Nikoliną Cacic. Pojedynek o złoto stoczyła z reprezentantką gospodarzy Bojaną Gojković, pokonując ją na punkty. Tym medalem Julia Szeremeta powiększyła swój i tak już imponujący dorobek, składający się również z czołowych miejsc podium w różnych kategoriach wiekowych podczas mistrzostw Europy. Może się też pochwalić świetnym występem jako reprezentantka kraju podczas igrzysk europejskich.
Czytaj również:




![Gm. Urszulin Miłość na medal. Świętowali pół wieku pożycia małżeńskiego [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-gm-urszulin-milosc-na-medal-swietowali-pol-wieku-pozycia-malzenskiego-1770052413.jpg)

![Rozśpiewany Urszulin. Regionalny konkurs kolęd wyłonił lokalne talenty [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-rozspiewany-urszulin-regionalny-konkurs-koled-wylonil-lokalne-talenty-1770049940.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-25-1-2026-1769901652.jpg)

![Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA] Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-popieluszki-w-chelmie-kleby-dymu-nad-miejskim-targowiskiem-1769943974.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze