Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Andrzej i Dominika w balladach

27 stycznia w Chełmskim Domu Kultury wystąpi dwoje dobrze znanych chełmskiej publiczności artystów: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Na koncert zaprasza rada osiedla Cementowni.
Andrzej i Dominika w balladach

W repertuarze ballady rosyjskie, a więc piosenki, które zabierają publiczność w świat wspomnień i wzruszeń. Duet od lat fascynuje się repertuarem trzech wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej. Pasja Andrzeja Koryckiego do pieśni wspomnianych artystów zrodziła się w latach 80. w czasach Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, na którym to jego interpretacje ballad rosyjskich zostały nagrodzone Samowarem.

Podczas koncertów – zarówno po rosyjsku, jak i w polskich tłumaczeniach – duet wyśpiewuje wiele wzruszających ballad tych artystów, takich jak: "Modlitwa", "Pożegnanie Polski", "Aleksander Siergiejewicz Puszkin", "Piosenka o piechocie", "Niebieski balonik".

Bilety w cenie 35 zł do kupienia w kawiarni DeCaffencja w godz. od 12 do 22.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama