Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Ten duet był najlepszy. II turniej deblowy Steel Dart Chełm

Tomasz Hormański i Grzegorz Cieślak, czyli team GT3000, okazali się najlepsi podczas drugiego turnieju deblowego organizowanego przez Steel Dart Chełm. Zmagania cieszyły się rekordową frekwencją, ponieważ wzięły w nich udział 34 osoby, nie tylko z Chełma.

Panowie pokonali w finale aż 4:0 duet Ich Dwoje, czyli Michała Terleckiego i Kacpra Karpińskiego, którzy popisali się jednak zdobycie HS180 (trzy potrójne dwudziestki). Najniższy stopień podium zajęli natomiast Jarosław Nowosad i Sylwester Semeniuk, czyli Alkobulls, którym nie udało się tym samym obronić zeszłorocznego tytułu. Ich HS w tym turnieju to natomiast 171.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama