Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2022. Marzena Czebiera - właścicielka salonów Lady Marion [Kategoria: KOBIETA SUKCESU]

Prywatnie żona i mama 6-letniej Wandzi. Zawodowo pedagog specjalny, i w tym kierunku nadal się rozwija, oraz właścicielka dwóch salonów Lady Marion. - Droga do miejsca, w którym jestem teraz, trwała długo i była dosyć trudna, ponieważ ciężko było przekonać światowe marki do współpracy z salonami w Chełmie. Myślę, że sukcesem są ludzie, których zaraziłam pasją do bielizny oraz zaufanie klientek, które oddają nam pod opiekę swoje biusty już od 14 lat - mówi Marzena Czebiera.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2022. Marzena Czebiera - właścicielka salonów Lady Marion [Kategoria: KOBIETA SUKCESU]
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2022. Marzena Czebiera - właścicielka salonów Lady Marion [Kategoria: KOBIETA SUKCESU]

Pani Marzena prowadzi dwa największe salony w województwie, które każdego dnia stara się nieustannie rozwijać. Firma zapewnia klientkom dostęp do bielizny światowych marek oraz uświadamia, jak ważny jest właściwie dobrany biustonosz oraz jak wpływa on na zdrowie i pewność siebie. Salony Lady Marion powstały z myślą o chełmiankach, które po zakup odpowiedniego biustonosza musiały jechać do większych miast, ponieważ w Chełmie nie były dostępne marki produkujące ich rozmiary.

 -  Wyróżnia nas szeroki wachlarz usług oraz indywidualne podejście do każdej klientki. Nasze salony mają szeroką ofertę dla kobiet zarówno z drobnym biustem do 60A, jak i z bardzo dużym do 120 cm. Posiadamy miseczki do rozmiaru R.  Nawiązałam współpracę z najlepszymi polskimi firmami. W swojej ofercie posiadamy marki: niemieckie, brytyjskie, francuskie, włoskie, których produkty dostępne są wyłącznie u nas. Mamy biustonosze dla nastolatek oraz: ślubne, sportowe, dla kobiet w ciąży, do karmienia oraz dla Amazonek - tłumaczy Marzena.

- W pracy najbardziej lubię moment metamorfozy klientek, które wychodzą od nas zachwycone swoim wyglądem, figurą oraz większą pewnością siebie. Uczymy kobiety, jak pokochać własne ciało i poprawić samopoczucie - dodaje.

Marzena Czebiera organizuje liczne wykłady i warsztaty dla nastolatek, na których stara się zaszczepić zdrowe nawyki dbania o zdrowie. Dodatkowo prowadzi spotkania w chełmskich szkołach rodzenia oraz współpracuje z firmami i gminami w  województwie lubelskim, podczas których edukuje z zakresu brafittingu. Tłumaczy także jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi. Swoją wiedzę klientki mogą sprawdzić  w praktyce na specjalnych fantomach z guzkami. W październiku firma  zorganizowała również mammobus, w którym wszystkie panie mogły wykonać bezpłatne badania mammogarficzne.

- Ponadto jestem wolontariuszką dwóch fundacji: Wsparcie na Starcie oraz Fundacji Zdrowy Biust. Od 12 lat włączamy się co roku w akcję Dotykam=Wygrywam, która poza promowaniem profilaktyki raka piersi, organizuje zbiórkę starych staników. Środki uzyskane z ich recyklingu  wspierają Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Co roku nasze salony zajmują pierwsze miejsce w województwie lubelskim. Bierzemy udział w licznych akcjach społecznych, wspieramy co roku WOŚP oraz wszystkie lokalne akcje. Organizowałyśmy również zbiórkę pluszaków dla dzieci przebywających w szpitalach. Zawsze chętnie wspieramy akcje ukierunkowane na pomoc dzieciom - argumentuje właścicielka.

 - W wolnym czasie relaksuję się, robiąc zdjęcia. Lubię "zatrzymać chwilę" na pamiątkę. Wolny czas staram się także wykorzystać na wyjazdy. Dużo podróżuję z rodziną, po Polsce oraz promuję nasze miasto, nasz region - dodaje.

 Działam jako wolontariuszka w dwóch fundacjach. Organizuję spotkania, podczas których edukujemy kobiety o profilaktyce raka piersi, udostępniamy fantom piersi do ćwiczenia samobadania. Organizujemy spotkania edukacyjne dla nastolatek. Edukujemy, jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Zawsze wspieramy akcje charytatywne organizowane w Chełmie, zwłaszcza na rzecz dzieci i zwierząt. W 2020 moja firma zdobyła Niedźwiedzia Biznesu w kategorii mikrofirma - kwituje Marzena Czebiera.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama