Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Ścigali się w Narewce. Nasi znów kolarze na podium

Kolarze GKK Peleton Okszów walczyli o jak najlepsze wyniki podczas kolejnego wyścigu z cyklu Maratony Kresowe, który na początku sierpnia gościł w Narewce. Na trasie był również obecny jeden z zawodników sekcji biegowej Ruchu Izbica.

Z trzema krążkami wrócili z Narewki kolarze Peletonu. Na dystansie fit pierwsze miejsce zajął Mikołaj Rękas, natomiast Paweł Stasiuk był siódmy w swojej kategorii wiekowej. Z kolei na trasie półmaratonu drugie miejsca w swoich kategoriach zajęli Wiesław Kociuba i Katarzyna Błaszczuk, natomiast Adam Rękas zakończył tę rywalizację na czwartym miejscu wśród równolatków. Reprezentujący Ruch Izbica Tomasz Kogut również ścigał się na dystansie półmaratonu i dojechał do mety 17 w swojej kategorii wiekowej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama