Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Paula medalistką Mistrzostw Świata!

Kolejny olbrzymi sukces Pauli Mocior. Pochodząca z Wyryk zawodniczka reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Kulturystyce i Fitness we Francji. Nasza reprezentantka spisała się znakomicie, zajmując trzecie miejsce na podium. Dla Pauli był to dwunasty, ostatni w jesiennym sezonie start w tego typu zawodach.
Paula medalistką Mistrzostw Świata!

Autor: https://www.facebook.com/PaulaMociorBikiniFitness/

Tegoroczne mistrzostwa świata w sportach sylwetkowych odbyły się we francuskiej miejscowości Biarritz. Uczestniczyły w nich najlepsze zawodniczki z kilkudziesięciu państw. Skład polskiej reprezentacji został wybrany na podstawie wyników z rund eliminacyjnych, rozegranych podczas Pucharu Polski w Białymstoku. Do Francji poleciała m.in. pochodząca z Wyryk (powiat włodawski) Paula Mocior, triumfatorka tegorocznego Pucharu Polski w kategorii bikini fitness 166 cm oraz w open. Nasza reprezentantka, pomimo sporej konkurencji (w jej kategorii – tym razem startowała ona w bikini fitness do 158 cm – rywalizowało 27 zawodniczek), zaprezentowała się znakomicie. Jej wdzięk i uroda zostały docenione przez sędziów. Paula zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal. W jej kategorii triumfatorką została Alexandra Kaverina z Rosji, a na drugim miejscu podium stanęła Ukrainka Hanna Skvortsova.

- Mistrzostwa we Francji były dla mnie najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze, ale były taką wisienką na torcie. Obawiałam się tego startu, bo do Biarritz przyjechały najlepsze zawodniczki z całego świata – mówi Paula Mocior. - Marzyłam, żeby dostać się do finału, czyli do najlepszej szóstki. Później okazało się, że udało się wskoczyć nawet na podium. Byłam niezwykle ucieszona, tym bardziej że konkurencja była bardzo duża. Dla mnie to wspaniałe zakończenie jesiennego sezonu. Oczywiście będę startować dalej. Taki jest plan. Od przyszłego roku w sezonie wiosennym znów będzie można mnie zobaczyć na scenie – dodaje zawodniczka.

Poza zwycięstwem w Pucharze Polski w Białymstoku Mocior ma również w swoim dorobku brązowy medal mistrzostw świata juniorek (Meksyk, 2014 r.) oraz wicemistrzostwo Europy juniorek (Hiszpania, 2015 r.).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DramatTreść komentarza: Śmietanka..... Kto mu stręczy tych doradców?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:54Źródło komentarza: Nowa Rada przy Prezydencie RP. W jej składzie Kamila Grzywaczewska, Lucjan Cichosz i poseł Jarosław SachajkoAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Gdyby na Lubelskiej paliło się tyko zielone albo pulsujące żółte to ci małolaci jeździli by tami jak szaleńcy. Teraz latem wieczorami jest horror.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:51Źródło komentarza: Bezpiecznie czy płynnie? Sporne sygnalizacje świetlne na Litewskiej i Lubelskiej w ChełmieAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Ty widzę że nie wysilasz się co widać po twoich wpisach na każdy temat. Ale co się można spodziewać po POwskich miernotachData dodania komentarza: 18.12.2025, 10:05Źródło komentarza: Bezkonkurencyjny jak Radosław Sikorski. Nikt się do niego nie zbliżyłAutor komentarza: kierowca bombowcaTreść komentarza: Remontowana Włodawska a na niej przejście przy Krańcowej - zupełnie nieoświetlone. Na Kochanowskiego wymienione na nowe energooszczędne. W okolicach kościoła założona latarnia świeci w drzewo? Sprawdza to ktoś?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 10:02Źródło komentarza: Bezpiecznie czy płynnie? Sporne sygnalizacje świetlne na Litewskiej i Lubelskiej w ChełmieAutor komentarza: wyborczyniTreść komentarza: Początek kampanii wyborczej do Sejmu.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:51Źródło komentarza: Nowa Rada przy Prezydencie RP. W jej składzie Kamila Grzywaczewska, Lucjan Cichosz i poseł Jarosław Sachajko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama