- Stowarzyszenie Szansa we współpracy z szeroką grupą partnerów organizuje MIASTECZKO PIERWSZEJ POMOCY. To wtedy będziemy oswajać się z funkcjami AED, a także przetrenujemy udzielanie pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. Z policjantami i strażakami porozmawiamy o bezpieczeństwie, z pielęgniarkami z miejscowej przychodni o oznaczaniu ciśnienia, cukru i o żywieniu. Jako atrakcje partnerzy przygotowują dla uczestników pokaz sprzętu policyjnego i pożarniczego, a Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej zapewni zdrowy poczęstunek – wyjaśnia Anna Szokaluk, prezes zarządu stowarzyszenia.
.jpg)
Zaproszeni powinni się czuć wszyscy: dorośli, dzieci i młodzież. Miasteczko działać będzie od godziny 17 na terenie zielonym przy stacji MOYA i markecie Stokrotka.
Czytaj także:


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [8-3-2026]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-1-3-2026-1772927978.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze