Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zwycięzcy wyścigu kobiet pod egidą naszego radia i gazety [ZDJĘCIA+WIDEO]

Dominika i Marcin Grzywnowie zostali zwycięzcami 15. Samochodowej Imprezy Pań. W imprezie zorganizowanej przez Automobilklub Chełmski wspólnie z redakcjami Radia Bon Ton i Super Tygodnia udział wzięło 14 załóg. Trasa rajdu tym razem wiodła terenami nadbużańskimi.

- Uczestnicy wystartowali z gospodarstwa agroturystycznego Nadbużański Raj w Okopach, a biuro zawodów po raz pierwszy mieściło się na… pomoście, a dokładniej nad starorzeczem Bugu. Po odprawie załogi ruszyły na prawie stukilometrową trasę wiodącą przez Dorohusk, Uchańkę, Dubienkę, Skryhiczyn, Maziarnię Strzelecką, Żmudź i Sielec do Żółtaniec - mówi Grzegorz Gorczyca z Automobilklubu Chełmskiego.

Na trasie zwiedzali ciekawe turystycznie i przyrodniczo miejsca oraz podziwiali piękne krajobrazy. Dzięki przychylności Nadleśnictwa Strzelce uczestnicy mogli zobaczyć wnętrza pałacu Zamoyskich w Maziarni Strzeleckiej. Na trasie musieli również odnaleźć kilka pokazanych na zdjęciach obiektów. Ostatnią konkurencją był test turystyczny ze zwiedzonych atrakcji.

Dominika i Marcin Grzywnowie jechali volvo V60, a z tylnego siedzenia byli wspierani przez Ninę i Maćka. Złapali tylko osiem punktów karnych, ale wyprzedzili kolejną doświadczoną załogę: Karolinę Anisiewicz i Renatę Bałabas, które jechały volvo XC60.

- Emocje podczas wyścigu, jak i trasa są zawsze bardzo dobre. Zawiera dużo ciekawostek o regionach, po których jeździmy. Jedynie licznik w naszym samochodzie trochę inaczej pokazywał to, co było na trasie, ale daliśmy sobie z tym radę - mówi Dominika Grzywna.

Na trzecim miejscu uplasowały się Iwona Sierpińska i Adrian Anisiewicz. Jechali toyotą corollą verso. Wśród debiutantów najlepsi okazali się Aneta Wiecha i Piotr Tomaszewski z fiata seicento.

Zakończenie rajdu odbyło się przy ognisku w restauracji Pstrągowo. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez liczne grono sponsorów. Część nagród została rozlosowana. Już po imprezie przeprowadzony został konkurs na najfajniejsze zdjęcia z imprezy.

- No, ja ze strony organizatora jestem bardzo zadowolony. Dopisała nam frekwencja i przede wszystkim piekna pogoda, trasa była ciekawa, uczestnicy są zadowoleni, więc czego chcieć więcej? - komentuje Grzegorz Gorczyca.

Czytaj także

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PfTreść komentarza: Bzdury! Prawda jest taka, że w Chełmie nie ma ani dobrych specjalistów ani dobrego ośrodka wspierającego ludzi w kryzysie ! Oddział psychiatryczny i odwykowy to totalna porażka, pacjenci są bez odpowiedniego wsparcia, faszerowani lekami bez pomocy psychologów. W ten sposób właśnie straciłam członka swojej rodziny, który nie otrzymał należytej pomocy bo takiej w Chełmie nie ma !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 17:42Źródło komentarza: Zdesperowana kobieta wbiła sobie nóż prosto w brzuchAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A na byłych czerwonych, a dziś wiernych wyznawców pis to nawet nie ma określenia w słowniku ludzi cywilizowanych.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:04Źródło komentarza: Lekcja odpowiedzialności w Rudzie-Hucie. Wójt postawił ultimatum, a młodzi chwycili za miotłyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Jak we wsi zmowa milczenia, to strażacy powinni olać pożar i czekać aż wszystko samo się wypali. Następni chętni na wypalanie traw na pewno się zastanowią.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 13:47Źródło komentarza: Plaga podpaleń i lokalna zmowa milczenia. Gmina Urszulin walczy z pożarami trawAutor komentarza: WaleryTreść komentarza: To chyba normaData dodania komentarza: 29.04.2026, 13:13Źródło komentarza: Ksiądz proboszcz podejrzany o pedofilięAutor komentarza: staryTreść komentarza: Ten SPN powinien powstać, ale szanse są małe. Ten wasz post powinien zostać rozbudowany i opublikowany jako mocny merytorycznie artykuł w super tygodniu i w tygodniku chełmskim. Po wsiach te gazety są czytane i dyskutowane dość dokładnie. Poza tym, musicie zrozumieć, i znaleźć odpowiednią narrację na obawy które nie są artykułowane "wprost" Chodzi o to, że obecnie cały ten zalesiony i ekstensywny rolniczo teren zarządzany głównie przez LP to swoisty ekosystem i biocenoza drobnych i większych nielegalnych i pół-legalnych interesików (także na bazie funduszy UE). Utworzenie SPL zniszczy ten misterny układ, a odbudowa tego już w ramach SPN zajmie lata, i wielu wypadnie z tej gry.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 09:11Źródło komentarza: Izba Rolnicza przeciwko tworzeniu parku narodowego w Sobiborze bez konsultacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama