45-letni mieszkaniec gminy Kamień to sprawca dwunastu kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, których w ciągu ostatniego roku dopuścił się w Chełmie oraz w sąsiednich gminach. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. Jego łupem padły m.in. elektronarzędzia, narzędzia budowlane, przewody elektryczne, narzędzia ogrodowe, sprzęt wędkarski oraz sportowy.
Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na kwotę ok. 60 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymanemu zostały przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10.




![Co sądzą mieszkańcy o Wystrzałowym Sylwestrze z TV Republika w Chełmie? Wiemy, jak będzie wyglądać scena! [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-co-sadza-mieszkancy-o-wystrzalowym-sylwestrze-w-chelmie-wiemy-tez-jak-bedzie-wygladac-scena-1766484321.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [21-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-14-12-2025-1766269962.jpg)
![Tragedia w Orchówku. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu [ZDJĘCIA, FILM] Tragedia w Orchówku. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu [ZDJĘCIA, FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-tragedia-w-orchowku-pobity-mezczyzna-zmarl-w-szpitalu-1766410740.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze