Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:56
Reklama

O tym pisaliśmy w minionym tygodniu

Zobaczcie zbiór najważniejszych wiadomości z minionego tygodnia. Poniżej najchętniej czytane i komentowane artykuły.
O tym pisaliśmy w minionym tygodniu

 

Czarny protest także w Chełmie

 

 

 

 

W poniedziałek, 3 października, na chełmskim deptaku odbędzie się akcja manifestacyjna przeciwko zaostrzeniu przepisów ustawy antyaborcyjnej. Podobne protesty będą tego dnia także w innych polskich miastach. To odpowiedź Polek na projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji.

 

 

 

 

Sąsiedzi stawiają na Irenę 

 

57-letni Zbigniew z Krowicy w gm. Siedliszcze, pracownik Starostwa Powiatowego w Chełmie, rolnik i leśnik, stał się lokalnym celebrytą za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Przepytaliśmy mieszkańców miejscowości, kogo wybierze. Stawiają na Irenę, bo najczęściej tą panią widzą w jego otoczeniu. 

 

 

 

 

Zamiast nowego telefonu sprzedawca wysłał jej...

 

24-letnia kobieta zamówiła telefon na jednym z portali internetowych. Sprzedający zapewniał, że urządzenie jest nowe. Jednak zamiast komórki dostała w paczce ryż. Chełmscy policjanci ustalają teraz oszusta.

 

 

 

 

Ogień zabrał im dom

 

 

Pięcioosobowa rodzina z Kol. Kamień wybiegła z płonącego domu w środku nocy. Niepostrzeżenie mała Andżelika wróciła po swoje lalki. Matka wynosiła ją z ognia drugi raz. Wszyscy się uratowali, ale cały dobytek przepadł. Rano nie mieli w co się ubrać, żeby pójść do szkoły i pracy.

 

 

 

Ukradł kasę z sejfu, kto go rozpoznaje?

 

Funkcjonariusze z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który z jednego ze sklepów, znajdującego się na terenie galerii handlowej, ukradł pieniądze i bony towarowe. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

 

 

 

 

 

Już jutro najnowsze wydanie Super Tygodnia Chełmskiego!  Zapraszamy do kiosków oraz na stronę: http://bit.ly/e-wydanie-Super-Tydzien 

 

Najświeższe wiadmomości, konkursy i dawkę pozytywnej energii znajdziecie na naszym profilu na Facebbok'u. Zachęcamy do polubienia!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama