14 mecz i 14 zwycięstwo - ChKS Arka Chełm wciąż niepokonana w lidze

W sobotę siatkarze ChKS Arki Chełm podjęli u siebie KS Metro Warszawa w ramach 14. kolejki rozgrywek II-ligowych. I nie było to łatwe spotkanie, ponieważ goście stawiali opór w każdym secie i nie brakowało walki punkt za punkt.

Autor: Lena Rorat

Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 25:22, ale w drugiej siatkarze Metra wyszli na prowadzenie, zwyciężając tego seta 21:25 i doprowadzając do remisu. Trzeci set początkowo był pod dyktando gospodarzy, jednak goście nie mieli zamiaru odpuszczać. Mimo stawianego oporu ta część meczu zakończyła się wynikiem 25:21 na korzyść Arki. W czwartym, równie emocjonującym secie, "górą" też była Arka, wygrali go 25:19. Ostatni punkt dla zespołu z Chełma zdobył Wiktor Pleta. MVP tego meczu został Mariusz Marcyniak.

Kolejne spotkanie ligowe ChKS Arka Chełm zagra 21 stycznia. Tego dnia na wyjeździe zmierzy się z zajmującym aktualnie czwarte miejsce w tabeli zespołem MOS Wola Warszawa.