Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:52
Reklama
Reklama baner reklamowy

Szczęśliwiec z Włodawy wygrał 200 tys. złotych w zdrapce LOTTO!

To dopiero prezent na święta! Ktoś w Włodawy kupił w sklepie zdrapkę świąteczną i wygrał 200 tys. złotych.

To jedna z głównych wygranych w świątecznej zdrapce. Szczęśliwy los mieszkaniec lub mieszkanka Włodawy kupiła w Lewiatanie przy Saskiej, gdzie mieści się jedna z kolektur Totalizatora Sportowego.

Wygrana padła w środę (21 grudnia). Zdrapka o nazwie Gwiazdka z Nieba kosztowała szczęśliwca 5 zł.

Gratulujemy i też chcemy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama