Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Charytatywne zmagania pod siatką. Wspomogli Szlachetną Paczkę

Dużym sukcesem zakończył się turniej piłki siatkowej rozegrany w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie. Dopisała nie tylko frekwencja, ale również hojność, ponieważ udało się też zebrać Szlachetną Paczkę, co było głównym celem zmagań. Organizatorem zawodów był radny Paweł Mazurek oraz KPS Krasnystaw.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 12 drużyn z województwa lubelskiego, w tym cztery składy gospodarzy, aczkolwiek zainteresowanych było prawie dwa razy więcej. Po zaciętej i bardzo emocjonującej rywalizacji pod siatką, pierwsze miejsce podium przypadło zespołowi Tajfun Lublin, który w finale pokonał 2:1 skład Ruda i Spółka. W walce o trzecią lokatę, w bratobójczym pojedynku, drużyna juniorów i kadetów KPS Krasnystaw wygrała z Krasną Ekipą. Piąte miejsce w klasyfikacji zajął kolejny skład gospodarzy pod nazwą Szerszenie. Pozostałe lokaty przypadły kolejno zespołom: Lemury, JV Team, Ostry Cień Bloku, AKS Kraśnik, Black Panthers, Seven Chełm i KPS Dziewczęta.

- Poziom rozgrywek był naprawdę wysoki, a sami uczestnicy pytali o kolejny taki turniej, więc będziemy kontynuować tę inicjatywę - podsumowuje koordynator zmagań Paweł Mazurek, radny miasta Krasnystaw. - Cel sportowy, ale przede wszystkim charytatywny został osiągnięty, więc jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Ten sukces to także wynik wsparcia, które uzyskaliśmy od władz miasta, szkoły, zaangażowanych osób, sędziów oraz lokalnych przedsiębiorców.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Sukces. Nic dodać, nic ująć. He he he.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 15:44Źródło komentarza: Chełm. Murek się posypał. Miasto zgłosiło usterkę wykonawcyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A gdzie w artykule pisze, że Pan zza wschodniej granicy. Możesz nie kochać Ukraińców. Twój wybór. Ale nie oznacza to, że trzeba twierdzić o nich wszystkich źle. Naród jak każdy inny. My też nie jesteśmy aniołami. Sama czasami spojrzyj dokładniej w lusterko.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 15:21Źródło komentarza: Horrendalny mandat dla kierowcy porsche. Zaszalał na krajowej 12Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Oj Łukaszku, sprawa się już zważyła. Zima za nami, a z wielkich zapowiedzi zostały tylko artykuły i wspominki. Temat był modny, można było zebrać trochę plusów i poparcia, a teraz wszystko wraca do szarej codzienności… czyli nicnierobienia. 😉Data dodania komentarza: 9.03.2026, 14:19Źródło komentarza: Miasto Chełm nie przekaże schroniska MPGK. Emocje wokół placówki wciąż nie opadająAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Skąd pewność, że łoś nie miał żadnych obrażeń? To, ze oddalił się do lasu nic nie znaczy... Jak zwykle znieczulic dla zwierząt...Data dodania komentarza: 8.03.2026, 18:29Źródło komentarza: Powiat chełmski. Nocne dachowanie i zderzenie z łosiemAutor komentarza: OjjTreść komentarza: Władzom gminy zależy na wpływach do budżetu, dlatego wystawia do przetargu działkę budowlaną uzbrojoną za 1,35 zł za m kw, którą kupuje syn Wójtowej 😂.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 15:15Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Myślą intensywnie o turbinach. Urząd prowadzi w tej sprawie kilka postępowań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama