W czwartek (21 września) rano dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 12.
- Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem dostawczym marki iveco 66-letni mieszkaniec gminy Piaski, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka nieustalonym dotychczas samochodem wykonującym manewr wyprzedzania, zjechał z drogi i uderzył w drzewo – mówi Ewa Czyż, rzeczniczka KMP w Chełmie.
W wyniku tego zdarzenia kierowca samochodu oraz pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Wiadomo już, że 66-letni kierowca był trzeźwy.
Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Szukają kierowcy drugiego auta. Osoby, które były świadkami wypadku bądź też posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu marki, numerów rejestracyjnych tego pojazdu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)



![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze