Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Podwyższona gotowość jednostek bojowych na terenie Polski

- W związku z zaistniałą sytuacją wdrożono procedury przewidziane w takiej sytuacji. Przed chwilą zdecydowano, aby podwyższyć gotowość niektórych jednostek wojskowych na terenie Polski i innych służb mundurowych - poinformował rzecznik rządu Piotr Muller, po zakończonym posiedzeniu Komitetu Rady Ministrów do Spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych

- Prezydent Andrzej Duda zakończył rozmowę z sekretarzem generalnym NATO. Weryfikujemy przesłanki artykułu 4 Sojuszu Północnoatlantyckiego. Jesteśmy w bardzo intensywnym kontakcie z kluczowymi sojusznikami. Oczekujemy rozmowy z USA - poinformował z kolei Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama