Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:21
Reklama Reklama firmy Pomix

Hodowcy koni pokazali się z najlepszej strony (zdjęcia+wideo)

10 września odbył się I Krasnostawski Piknik Konny. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę.
Hodowcy koni pokazali się z najlepszej strony (zdjęcia+wideo)

Pierwsza edycja wydarzenia organizowanego w Stajni Pasja w Niemienicach Kolonii dostarczyła mnóstwo atrakcji. W programie imprezy był m.in. przegląd ras koni hodowanych na terenie powiatu krasnostawskiego oraz widowiskowy konkurs powożenia.

Wyniki konkursów podamy w najbliższym wydaniu Super Tygodnia Krasnostawskiego. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy krótką relację tego wydarzenia.

krasnostawski_piknik_konny_2017.mp4

- Impreza ma na celu propagowanie hodowli koni na terenie ziemi krasnostawskiej. Do tej pory nie mieliśmy takiej wystawy. Każdy z hodowców chciał pokazać i zaprezentować to, co ma w stajni. Chcemy, aby taki piknik konny odbywał się już cyklicznie - mówi Tomasz Niedźwiecki, prezes krasnostawskiego koła terenowego Lubelskiego Związku Hodowców Koni, które było jednym z organizatorów wydarzenia.

Na uczestników  pikniku konnego czekał również pokaz zręczności w wykonaniu IX Pułku Ułanów Małopolskich. Publiczność mogła także wybrać najładniejszego konia. Wśród atrakcji były także oprowadzki na kucyku, przejażdżki bryczkami.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
poszkodowana 18.09.2017 06:34
tak chyba oszustów nikt się nie poznał na nich jak ja omijać z daleka ponieważ potrafią oszukać i wykorzystać .

koniarka 13.09.2017 20:21
a gdzie piękny fryz ze stajni Adrenalina? nie macie jego zdjęć- wielka szkoda - to wspaniała stajnia

KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS Olsztyn
Reklama
Reklama