Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nasi kolarze MTB ścigali się w Grabniku i Kumówce

Zawodnicy GKK Peletonu Okszów mają za sobą udany występ w kolejnym wyścigu w ramach cyklu Roztocze Epic. Oprócz tego, że sami startują, to popularyzują kolarstwo wśród najmłodszych. Byli bowiem współorganizatorami drugiego etapu IV Gminnej Szkolnej Ligi Rowerowej z Janem Pawłem II, który odbył się przy Amfiteatrze w Kumowej Dolinie.
Nasi kolarze MTB ścigali się w Grabniku i Kumówce

Wyścig Roztocze Epic rozegrał się w Grabniku. Trasa, choć malownicza, była bardzo wymagająca i nie wybaczała błędów, co w połączeniu z upałem przełożyło się na to, że nie ukończyło jej 15 proc. startujących. Poradziło sobie z nią jednak trzech reprezentantów GKK Peletonu Okszów, i to ocierając się o podia w swoich kategoriach. Czwarte miejsca zajęli: Adam Mandziak w kat. M4 z czasem 2 godz. 9 min 20 sek. (8 open), Kamil Borowski w kat. M3 z czasem 2 godz. 13 min 9 sek. (13 open) i Łukasz Mróz w kat. M2 z czasem 2 godz. 14 min 33 sek. (17 open).

GKK Peleton Okszów, wspólnie z parafią św. Rodziny w Chełmie, przeprowadził też drugi etap IV Gminnej Szkolnej Ligi Rowerowej z Janem Pawłem II. W zmaganiach w Kumówce wzięło udział blisko 100 młodych kolarzy, rywalizując na dystansach od 400 m do 4 km.

W swoich kategoriach wiekowych pierwsze miejsca zajęli: Jakub Piasecki, Filip Hanc, Szymon Bartosz, Michalina Krupa, Brajan Rozen, Martyna Wolanin, Szymon Rosołowski, Mariia Rachkowska, Szymon Mróz i Wojciech Bochra, drugie: Szymon Duda, Kaja Iwańczuk, Karina Ślusarczyk, Agata Zając, Miłosz Podgórski-Skibiński, Maja Hołysz, Kacper Suruś, Karolina Walczuk, Przemysław Maj i Paweł Stasiuk, a trzecie: Ignacy Pietrzak, Kordian Mroczek, Aleksander Anisiewicz, Zuzanna Wiśniewska, Alan Korniluk, Weronika Rybak, Antoni Lubaś, Maria Klaudel, Bartłomiej Błaszczuk i Adrian Krawczuk.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama