Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:02
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełm. Warsztaty międzykulturowe w MDK [ZDJĘCIA]

Gwarno, wesoło i twórczo było w środę w MDK. Wszystko za sprawą integracyjnych warsztatów międzykulturowych, w których brały udział dzieci z ośrodka dla cudzoziemców w Łukowie, ukraińscy uczniowie z SP nr 7 oraz tancerze Boogie Twist Kids i Sweet Dance MDK.
Chełm. Warsztaty międzykulturowe w MDK [ZDJĘCIA]
Autor: MDK w Chełmie

W programie znalazł się występ dzieci z ośrodka oraz warsztaty artystyczne. Dzieci wspólnie tańczyły i bawiły się, robiły slimy, chełmskie magnesy oraz grały na bębnach. Na koniec dla wszystkich był pyszny poczęstunek. 

Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Współorganizatorem: Stowarzyszenie dla Ziemi. Występ dzieci odbył się w ramach projektu „Obcy? Zbliżenia” finansowanego ze środków Fundacji Drzewo i Jutro. Poczęstunek dla uczestników przygotowała Fundacja dla Kultury z Warszawy.

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama