Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siedliszczanka w finale konkursu Miss Polski. Czy Wiktoria sięgnie po najwyższe laury?

Pochodząca z Lipówek 21-letnia Wiktoria Przybylska zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Polski, który odbędzie się 17 lipca w Nowym Sączu. W najbliższych tygodniach Wiktorię czeka intensywne szkolenie w ramach zgrupowania przygotowawczego.
Siedliszczanka w finale konkursu Miss Polski. Czy Wiktoria sięgnie po najwyższe laury?
Autor: Wiktoria Przybylska

- Ze światem modelingu związana jestem już od jakiegoś czasu. Współpracuję z takimi markami jak Modivo czy Gym Glamour. Mimo tego doświadczenia nie czuję się zbyt pewnie przy dziewczynach, które zdobyły już korony np. Miss Warszawy czy Śląska. Wiem jednak, że mam duże wsparcie mojego środowiska i mam nadzieję, że uda mi się sięgnąć po najwyższe laury - mówi Wiktoria. 

Do wzięcia udziału w konkursie namówił ją chłopak. Pierwsze kwalifikacje polegały na złożeniu zgłoszenia on-line. Ten etap pozwolił Przybylskiej zakwalifikować się do ćwierćfinału. Niedługo potem okazało się, że początkująca w tej branży modelka będzie mogła rywalizować na forum ogólnopolskim.

Czytaj także: Przetrwaj i wygraj! Chełmianin stawił czoła survivalowej przygodzie

- Głosowanie na poszczególne dziewczyny będzie odbywało się zarówno na stronie internetowej, jak i przy pomocy sms-ów. Liczę oczywiście na wsparcie mieszkańców mojej gminy, ale i wszystkich znajomych, którzy rozsiani są po całej Polsce - dodaje Wiktoria.

Nie do końca jeszcze wierzy w to, że udało się jej zakwalifikować tak wysoko. Teraz musi wytężyć wszystkie siły, by na czekającym ją zgrupowaniu przygotować się do finału jak najlepiej. To będzie pracowity czas - dziewczęta będą uczestniczyły w cyklu specjalnych zajęć i szkoleń. 

Warto przeczytać: Znany podróżnik zakochał się w Wojsławicach. Opowiadał tam o projekcie Down the Road, który odmienił jego życie

- Być może moja "świeżość" i brak odpowiedniego obycia okaże się atutem. Spróbuję wykorzystać też moje doświadczenia taneczne, zdobyte w chełmskim ChDK Takt. Przez wiele lat uczyłam się w szkole musicalowej oraz muzycznej i może to pomoże mi osiągnąć dobry wynik - ma nadzieję Wiktoria. 

Obecnie nasza modelka studiuje na kierunku Społeczeństwo Informacyjne Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

Pozostaje nam tylko życzyć powodzenia i trzymać kciuki!

Mówi Wiktoria Przybylska:

Ładuję odtwarzacz...
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
andy 15.06.2022 17:48
po wizycie w ulu?

Ibis 15.06.2022 15:46
Ładna, naturalna, tajemnicza. Powodzenia

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama