Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. 4 rajd rowerowy już jutro!

Już 12 czerwca odbędzie się czwarty z cyklu rodzinny rajd rowerowy. Start pod studnią, a meta nad zalewem Żółtańce.
Chełm. 4 rajd rowerowy już jutro!

Już 12 czerwca (niedziela) odbędzie się ostatni z cyklu rodzinnych rowerowych rajdów. Tematami przewodnimi będą: zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z kąpielisk, sposoby ratowania tonącego człowieka, postępowanie w przypadku, kiedy ktoś w wodzie potrzebuje pomocy. Wszystkie zagadnienia omówione będą przez członków Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej.

Rajd rozpocznie się o godzinie 10.00 pod studnią (Plac Łuczkowskiego). Meta i zakończenie - godzina 12.00 nad zalewem Żółtańce. Dystans to około 15 km.

Ostatni rajd rowerowy odbył się 29 maja i miał swoją metę w Kumowej Dolinie. Tam na dzieci czekał festyn z okazji Dnia Dziecka. Był również pokaz ratowników medycznych z wykorzystaniem fantoma, pokaz urazowego badania i rozmowa o złamaniach i krwawieniach. Hasła rajdów to: "Nie miej znieczulicy, naucz się ratować ludzkie życie" oraz " Świeć się po zmierzchu".

Organizatorem cyklu czterech rowerowych rajdów rodzinnych jest Chełmski Klub Cyklistów PTTK Chełm.

 

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama