Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. XI Zjazd Absolwentów Chełmskiej Szkoły Technicznej

Już po raz 11. odbędzie się zjazd absolwentów Chełmskiej Szkoły Technicznej. Całość dwudniowych uroczystości zamknie Bal Absolwentów w hotelu "Kozak".
Chełm. XI Zjazd Absolwentów Chełmskiej Szkoły Technicznej

Uroczystość odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie (ul. Pocztowa 54). Po rejestracji uczestników zjazdu nastąpi wystąpienie przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego i przemarsz z orkiestrą do Bazyliki Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po mszy świętej (godz. 11.30) w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych odbędą się uroczystości, podczas których wystąpią m.in. prezes CHST i rektor PANS, najstarszy dyrektor szkoły, goście i absolwenci. Drugiego dnia odbędzie się zwiedzanie pomieszczeń szkoły i Sali Historii Chełmskiej Szkoły Technicznej. Będzie też wycieczka do Centrum Studiów Inżynierskich PANS w Depułtyczach Królewskich. O godzinie 19 w hotelu "Kozak" rozpocznie się Bal Absolwentów.

Patronatem honorowym XI Zjazd Absolwentów Chełmskiej Szkoły Technicznej objęli:  Józef Zając, senator RP oraz Arkadiusz Tofil, rektor PANS. Organizatorami są: Chełmskie Stowarzyszenie Techniczne im. Ewarysta Stobnickiego i Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
tomi 12.06.2022 11:09
szkoda że nie ma już machanie. to co jest teraz to parodia. nabijanie kasy dzieci ukraińców

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama