- Jest to nasz kolejny sukces. To druga tak duża firma lotnicza, z którą nasza uczelnia podpisała porozumienie o współpracy, co stawia naszych studentów na uprzywilejowanej pozycji na rynku pracy – mówi z zadowoleniem Arkadiusz Tofil, rektor chełmskiej PWSZ.
Warto dodać, że kilka miesięcy temu chełmska uczelnia zawarła umowę z węgierskimi liniami Wizz Air.
Dzięki porozumieniu z Enter Air studenci PWSZ będą mieli szansę na podjęcie pracy w tych liniach. Umowa zakłada również m.in. prowadzanie projektów oraz działań wspierających najlepszych studentów i uczestników zawodów lotniczych. Linie zadeklarowały stypendia dla najlepszych studentów PWSZ. Enter Air podczas inauguracji kolejnego roku akademickiego w PWSZ w Chełmie przeprowadzi szeroką akcję promocyjną.
Enter Air to dynamicznie rozwijająca się linia lotnicza o ugruntowanej i stabilnej pozycji. Dysponuje stale unowocześnianą flotą, składającą się z blisko dwudziestu samolotów typu Boeing 737.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)

![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze