Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 17:53
Reklama

Gm. Chełm: Bluzgami w piratów

O bezpieczeństwo i wolniejszą jazdę można dbać na różne sposoby, np. montując progi zwalniające lub stawiając znaki. Kontrowersyjną metodę wybrał mieszkaniec Okszowa, który ustawił przy drodze dosyć ostre ostrzeżenie dla amatorów prędkości.
Gm. Chełm: Bluzgami w piratów

Znak-samoróbkę zauważyła jedna z Czytelniczek, która w sobotę w nocy wracała do domu przez ul. Morelową. Zszokowana zastanawiała się, kto to mógł postawić.

"Z jednej strony to jestem "za", a z drugiej to trochę nie w porządku" - pisze w mailu do naszej redakcji. - "Na naszej ulicy jeżdżą jak wariaci, mało tego - w lecie szaleją motorami. To zgroza, nie mówiąc już o wyrzucanych śmieciach. Nikt się tym w ogóle nie interesuje..."

"Prośba" na tabliczce głosi "Zwolnij k***o (małe dzieci). Stop wertepy". Autora można podejrzewać o dobre intencje, czyli troskę o bezpieczeństwo mieszkańców. Zwłaszcza że, jak widać na zdjęciu, długa prosta jest słabo oświetlona, więc w takich warunkach duża prędkość rzeczywiście może doprowadzić do tragedii.

Do tematu wrócimy.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZOrientowany 02.12.2021 22:56
Taka sytuacja jest nagminna w każdej miejscowości - szalejące motory i policja która nic z tym nie robi. Twierdzą że "nie stwierdzili zagrożenia" Później się okazuje że jednym z szalejących jest gliniarz albo strażnik pograniczny. Swój swojemu oka nie wykole. Musi dojść do tragedii żeby ktoś zareagował. Policja może tylko walić nam mandaty ale swoich nie ukarze. Jeszcze beszczelnie się odzywają jak mu mówisz żeby ruszyli cztery litery.

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama