Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Chełm: Bluzgami w piratów

O bezpieczeństwo i wolniejszą jazdę można dbać na różne sposoby, np. montując progi zwalniające lub stawiając znaki. Kontrowersyjną metodę wybrał mieszkaniec Okszowa, który ustawił przy drodze dosyć ostre ostrzeżenie dla amatorów prędkości.
Gm. Chełm: Bluzgami w piratów

Znak-samoróbkę zauważyła jedna z Czytelniczek, która w sobotę w nocy wracała do domu przez ul. Morelową. Zszokowana zastanawiała się, kto to mógł postawić.

"Z jednej strony to jestem "za", a z drugiej to trochę nie w porządku" - pisze w mailu do naszej redakcji. - "Na naszej ulicy jeżdżą jak wariaci, mało tego - w lecie szaleją motorami. To zgroza, nie mówiąc już o wyrzucanych śmieciach. Nikt się tym w ogóle nie interesuje..."

"Prośba" na tabliczce głosi "Zwolnij k***o (małe dzieci). Stop wertepy". Autora można podejrzewać o dobre intencje, czyli troskę o bezpieczeństwo mieszkańców. Zwłaszcza że, jak widać na zdjęciu, długa prosta jest słabo oświetlona, więc w takich warunkach duża prędkość rzeczywiście może doprowadzić do tragedii.

Do tematu wrócimy.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZOrientowany 02.12.2021 22:56
Taka sytuacja jest nagminna w każdej miejscowości - szalejące motory i policja która nic z tym nie robi. Twierdzą że "nie stwierdzili zagrożenia" Później się okazuje że jednym z szalejących jest gliniarz albo strażnik pograniczny. Swój swojemu oka nie wykole. Musi dojść do tragedii żeby ktoś zareagował. Policja może tylko walić nam mandaty ale swoich nie ukarze. Jeszcze beszczelnie się odzywają jak mu mówisz żeby ruszyli cztery litery.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KkkTreść komentarza: Kiedy dni ChełmaData dodania komentarza: 30.06.2022, 16:17Źródło komentarza: Chełmski rower miejskiAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!Data dodania komentarza: 30.06.2022, 13:50Źródło komentarza: Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Banaszek nie lubi krytyki.... Tylko propagandę PiS należy głosić uważa. Koreański model.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:42Źródło komentarza: Chełm. Słowne potyczki między radnym Sikorą a prezydentem BanaszkiemAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 11:43Źródło komentarza: Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterkiAutor komentarza: IbizaTreść komentarza: Mądrze napisane. Zrobili sobie Ibize na bidnej Okunince.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 23:14Źródło komentarza: Wiadomo, kto utonął w Okunince. Policjanci apelują o rozsądek nad wodą
Reklama
Reklama