Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 11:39
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Potrącony na przejściu, zmarł w szpitalu

Śmiertelne potrącenie w miejscowości Okopy Kolonia. 80-letni mężczyzna został uderzony przez samochód osobowy, kiedy przechodził na drugą stronę jezdni. Mimo szybko udzielonej pomocy medycznej, mężczyzny nie udało się uratować. Wszystko wydarzyło się na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 18 w miejscowości Okopy Kolonia na trasie Chełm – Dorohusk na oznakowanym przejściu dla pieszych. 80-letni mieszkaniec gminy Dorohusk został potrącony przez samochód osobowy marki nissan, którym kierowała 61-letnia chełmianka. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna wtargnął na jezdnię, oraz czy kobieta jechała z dozwoloną prędkością. To ustalą śledczy. 80-letni pieszy został przewieziony do szpitala. Niestety jego obrażenia okazały się zbyt poważne.

Jak poinformowała nas podkom. Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, 61-latka kierująca nissanem była trzeźwa.

 

Zobacz też: Festiwal Dzieci Dzieciom - dużo zdjęć!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamarekrutacja
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kibicTreść komentarza: Podobno mają zmienić herb Chełma. Zamiast dębów mają być trzy tojtojki.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 09:17Źródło komentarza: Toalety przenośne w Chełmie a uchwała krajobrazowa. Czy są zgodne z przepisami?Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Na pewno nie przekaże schroniska do MPGK, bo za taki psi pieniądz jaki dostaje aktualny zleceniobiorca MPGK nie będzie sobie d..py zawracać.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 09:14Źródło komentarza: Miasto Chełm nie przekaże schroniska MPGK. Emocje wokół placówki wciąż nie opadająAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Powinni postawić taką toaletę przed Urzędem Miasta, jako symbol Chełma w XXI wieku.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 09:00Źródło komentarza: Toalety przenośne w Chełmie a uchwała krajobrazowa. Czy są zgodne z przepisami?Autor komentarza: ArturTreść komentarza: Powinni nagrodzić tego, co wymyślił niebieskie tojtojki. To są kible na miarę naszych możliwości!Data dodania komentarza: 16.03.2026, 08:58Źródło komentarza: Poznaliśmy Chełmianina Roku, Ambasadora Miasta Chełm oraz ZasłużonychAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: I tu się z Tobą w 100% zgadzam. Kodeks drogowy wyraźnie określa zasady dla wszystkich uczestników ruchu. A że zrobiono z pieszych święte krowy, to czas najwyższy to zmienić.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 08:25Źródło komentarza: Krasnystaw. Bezpieczeństwo na zebrach. Burmistrz odpowiada na interpelację radnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama