Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama

Siedliszcze. Znamy szczegółowy program tegorocznej Nocy Świętojańskiej

Burmistrz Siedliszcza oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Siedliszczu zapraszają na Noc Świętojańską, która odbędzie się w sobotę, 20 czerwca.
Burmistrz Siedliszcza oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Siedliszczu zapraszają na Noc Świętojańską, która odbędzie się w sobotę, 20 czerwca.

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Siedliszczu


Kategoria:

Mieszkańcy gminy Siedliszcze oraz okolicznych miejscowości już wkrótce będą mieli okazję wziąć udział w jednym z najbardziej klimatycznych i zakorzenionych w polskiej tradycji wydarzeń roku. Burmistrz Siedliszcza oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Siedliszczu zapraszają na Noc Świętojańską, która odbędzie się w sobotę, 20 czerwca. Świętowanie zaplanowano nad zalewem w Majdanie Zahorodyńskim. W godzinach 17:00-1:00 w nocy na przybyłych gości czekać będzie moc atrakcji łączących dawne obrzędy z nowoczesną rozrywką i plenerową integracją.

Więcej poniżej.


Lokalizacja
Majdan Zahorodyński, lubelskie
Rozpoczęcie: 20.06.2026
Reklama