Zaginął Przemysław Czarnecki!

  • 14.02.2020, 09:48
  • oprac. MP
Zaginął Przemysław Czarnecki!
Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 28-letniego Przemysława Czarneckiego. Mężczyzna w ubiegły piątek po godzinie 16:00 wyszedł z zakładu pracy w Zamościu i do chwili obecnej nie powrócił. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową.

Przemysław Czarnecki ma 28 lat i mieszka w miejscowości Tarzymiechy Drugie, gmina Izbica. W dniu 7 lutego br. po godzinie 16:00 wyszedł z zakładu pracy na ul. Kilińskiego w Zamościu. Ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Na lewej nodze w okolicy kolana posiada bliznę pooperacyjną długości około 15 cm.

Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, średnia sylwetka, włosy ciemne krótkie, oczy brązowe, uszy przyległe, nos prostolinijny, na lewej nodze w okolicy kolana blizna pooperacyjna długości ok. 15 cm.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, buty ciemne typu ,,kamasze”, spodnie koloru ciemnego, niebieską czapkę zimową.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe