W środę rano (12 lutego) skierowaliśmy do prezydenta Chełma Jakuba Banaszka pytania w sprawie filmiku, na którym widać jak wiceprezydent Daniel Domoradzki pije alkohol z uczestnikami studniówki. I choć nie doczekaliśmy się odpowiedzi w tej bulwersującej sprawie, w czwartek rano internet obiegła wiadomość, że wiceprezydent został odwołany.

Z oficjalnego komunikatu Urzędu Miasta Chełm wynika natomiast, że Domoradzki zrezygnował z funkcji z powodów zdrowotnych. Na swoim profilu facebookowym rozpisuje się o swojej chorobie, która jakoby była powodem zakończenia kariery w chełmskim urzędzie.
Więcej przeczytacie w poniedziałkowym (17 lutego) wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego





![Krasnystaw. 100 lat Teodory Jurek-Kowalczyk [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-krasnystaw-100-lat-teodory-jurek-kowalczyk-galeria-zdjec-1777377017.jpg)




![Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM] Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-w-chelmskim-bieluchu-sluzby-w-akcji-na-terenie-zakladu-film-1777354415.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [26-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-19-4-2026-1777154452.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze