Józef Zając z jednorożcem

  • 16.01.2020, 09:55
  • GD
Józef Zając z jednorożcem
9 stycznia siennicki samorząd po raz kolejny wręczyli honorowe wyróżnienie "Zasłużony dla gminy Siennica Różana". Tegorocznym laureatem został senator Józef Zając, który odebrał statuetkę jednorożca.

Ogłoszenie werdyktu kapituły nastąpiło podczas Koncertu Noworocznego w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Z uzasadnienia odczytanego przez przewodniczącego rady gminy Piotra Banacha wynika, że Józef Zając od wielu lat wspierał działania władz gminnych. Jest również założycielem uczelni, w której wykształciło się i nadal studiuje wielu mieszkańców gminy.

Koncert noworoczny "Młodzież - mieszkańcom" przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Siennicy Różanej i ZSCKR im. Augusta Cieszkowskiego w Siennicy Różanej. Gwiazdą wieczoru była Olga Bończyk.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe