Uciekali od diabła, mogli nie przeżyć

  • 14.01.2020, 08:45
  • (apm)
Uciekali od diabła, mogli nie przeżyć
20-letnie rodzeństwo z jednej z chełmskich gmin 7 grudnia błąkało się niedaleko wysypiska śmieci w Serebryszczu. W spodenkach i koszulkach z krótkim rękawem snuli się po drodze mimo przejmującego zimna. Jak twierdzili, musieli odprawić egzorcyzmy, bo ich dom nawiedził diabeł.

7 stycznia mieszkanka jednej z chełmskich gmin zadzwoniła na policję zaniepokojona zniknięciem swoich dzieci. 20-letnie rodzeństwo podobno już od sylwestra zachowywało się wyjątkowo dziwnie. Twierdzili, że ich dom opętał diabeł i koniecznie trzeba odprawić egzorcyzmy. Ponieważ wyszli z domu i nie wrócili, matka bała się, że stało się z nimi coś złego.

Policyjny patrol spotkał podejrzanie zachowującą się parę o godzinie 6 na drodze niedaleko wysypiska śmieci w Srebrzyszczu. Nic dziwnego, że od razu zwrócili na nich uwagę. Chłopak i dziewczyna byli ubrani tylko w krótkie spodenki i koszulki. W rękach trzymali święte obrazki i krzyżyki. Prawdopodobnie mimo przejmującego porannego mrozu na dworze przeszli tak około 20 kilometrów.  Byli bardzo wychłodzeni. Gdyby nie szybka akcja policjantów, nie wiadomo, co by się z nimi stało. Być możne mundurowi uratowali im życie. Brat i siostra podobno przekonywali ich jeszcze, że ich dom opanował diabeł i tego dnia muszą odbyć się egzorcyzmy.

Szybko wezwano pogotowie. Ratownicy zajęli się wychłodzonymi 20-latkami. Karetką zostali przewiezieni do szpitala. Zostali tam pod opieką lekarzy.

 

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe